luxmed-magodent

Lekarze Onkolodzy

Beata Obrocka – specjalista onkologii klinicznej i lekarz chorób wewnętrznych – pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, układ oddechowy, układ pokarmowy, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy .

 

Katarzyna Szarlej-Wcisło - specjalista onkologii klinicznej i lekarz chorób wewnętrznych – pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy. Ponadto doktor posiada tytuł doktora nauk medycznych i pracowała 25 lat na oddziale kobiecym.

 

Ewa Salt – specjalista onkologii klinicznej – pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy układ pokarmowy, układ oddechowy. Ponadto pracowała na oddziale kobiecym przez 15 lat.

 

Katarzyna Ząbkowska – specjalista onkologii klinicznej i lekarz chorób wewnętrznych – pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy.

 

Joanna Paprocka – lekarz chorób wewnętrznych w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej - pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy.

 

Łukasz Grzęda – w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej - pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy i męski układ płciowy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy (bez wątroby), układ oddechowy, skóra+czerniak.

 

Adriana Zielska – w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej - pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów następujących narządów: piersi, kobiecy układ płciowy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy.

 

Katarzyna Jaskóła – specjalista onkologii klinicznej i chorób wewnętrznych pracuje w Szpitalu Magodent ul. Fieldorfa 40 na Oddziale Onkologii i w Poradni Onkologicznej. Specjalizuje się szczególnie w leczeniu nowotworów układu pokarmowego. Ponadto doktor posiada tytuł doktora nauk medycznych.