luxmed-magodent

Magodent w Grupie LUX MED

W 2015 r. Magodent dołączył do Grupy LUX MED - lidera rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i części uznanej międzynarodowej organizacji - Bupa, obsługującej 22 mln Klientów w ponad 190 krajach.

Grupa LUX MED zatrudnia około 12 500 pracowników (w tym przeszło 5 000 lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji). Pod jej opieką znajduje się ponad 1 700 000 pacjentów korzystających z sieci blisko 200 placówek własnych i około 1 600 poradni partnerskich w całym kraju.

Grupa LUX MED to sprawdzony wybór w leczeniu onkologicznym. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, wyjątkowego podejścia do pacjenta, eksperckiej wiedzy i nowatorskich rozwiązań zapewnia najlepszą opiekę medyczną, która pozwala chronić zdrowie każdego dnia.

W 2013 roku w Grupie LUX MED powstał program ONKONAWIGATOR, służący szybkiemu wykrywaniu i kompleksowej opiece w chorobach onkologicznych. W jego ramach prowadzone są  m.in. działania edukacyjne, których celem jest wyczulenie lekarzy, pielęgniarek i pacjentów na każdy niepokojący objaw ze strony organizmu i podjęcie szybkich kroków mających wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Pacjent onkologiczny obejmowany jest szczególną opieką. Nad przebiegiem diagnostyki i leczenia czuwają koordynatorzy, którzy zajmują się umawianiem wizyt, organizowaniem konsultacji ze specjalistami czy wsparcia psychologicznego.

 

Więcej o ONKONAWIGATOR – kliknij tutaj

Więcej o Grupie LUX MED - www.luxmed.pl