luxmed-magodent

Kim jesteśmy

Magodent Sp. z o.o. działamy w Warszawie od 2000 roku i stanowimy nowoczesne centrum leczenia nowotworów. Prowadzimy dwa szpitale specjalizujące się w onkologii, a także ambulatoryjne placówki onkologiczne, poradnie specjalistyczne i POZ.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną. Naszą kadrę medyczną tworzą uznani w środowisku specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach poparte bogatym dorobkiem naukowym.

W szpitalach i poradniach Magodent Sp. z o.o. najważniejszym standardem jest indywidualne podejście do Pacjenta. Z pełnym zrozumieniem i troską pochodzimy do każdego Chorego. Otaczamy go opieką, oferujemy pełne wsparcie i koncentrujemy się na jego potrzebach.

W Magodent Szpital Fieldorfa przy ul. A. E. Fieldorfa „Nila” 40 oraz Magodent Szpital Św. Wincentego przy ul. Św. Wincentego 103 w Warszawie oferujmy pacjentom oddziały łóżkowe oraz stanowiska do podawania chemii dziennej.

W naszych szpitalach i poradniach zajmujemy się wykrywaniem, diagnozowaniem i leczeniem chorób:

  • nowotworowych, jak rak piersi, płuca, jądra, jajnika, tarczycy, układu pokarmowego, układu moczowego i wiele innych
  • hemato-onkologicznych, jak szpiczaki, chłoniaki i przewlekłe białaczki
  • kardiologicznych wymagających leczenia inwazyjnego, np. choroby niedokrwienne serca, zaburzenia rytmu

Działalność Magodent Sp. z o.o. obejmuje:

  • profilaktykę (edukacja, badania okresowe, szczepienia)
  • diagnostykę (badania laboratoryjne i radiologiczne)
  • leczenie (chemioterapia, radioterapia, zabiegi operacyjne)
  • rehabilitację (m.in: fizjoterapia, kinezyterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki)

 

Szpitale i poradnie Magodent Sp. z o.o. oferują również wiele możliwości leczenia eksperymentalnego (poza standardowym leczeniem finansowanym przez NFZ), np. udział pacjentów w różnorodnych badaniach klinicznych. Pamiętajmy: badania profilaktyczne ratują życie!