luxmed-magodent

Aktualności

25.04.2018

Poradnik Pacjenta już jest ! Fundacja Onkocafe - Razem lepiej! jest organizatorem kampanii skierowanej do pacjentów chorych na raka i ich rodzin.

Autorami poradnika są na co dzień pracujący w Magodencie m.in. psycholog mgr Adrianna Sobol, dr Jakub Żołnierek, dr Tomasz Sarosiek. Zapraszamy do lektury tego wyjątkowego poradnika w którym można znaleźć historie naszych pacjentów opowiedziane przez nich samych albo przez ich najbliższych, porady jak zadbać o swoje zdrowie odpowiednio wcześnie aby zapobiec chorobie a przede wszystkim co zrobić kiedy już choroba została zdiagnozowana.
Zobacz więcej
17.04.2018

MAGODENT Grupa LUX MED nawiązał współpracę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Grupa LUX MED 13 marca 2018 roku podpisała umowę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Stroną porozumienia jest należąca do Grupy LUX MED spółka Magodent. Porozumienie to ma na celu podjęcie wspólnych działań w zakresie badań naukowych, dydaktyki i innych form kształcenia studentów.
Zobacz więcej
03.04.2018

Zapraszamy do poczytania i wysłuchania wywiadu z dr Wojciechem Rogowskim na temat profilaktyki raka jelita grubego

http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Onkologia/Profilaktyka-raka-jelita-nie-unikajmy-badan-kolonoskopowych,182463,1013.html
Zobacz więcej
12.03.2018

Rozpoczynasz chemioterapię? Zgłoś się do nas! Implantujemy porty naczyniowe.

Jesteś pacjentem, który właśnie rozpoczyna chemioterapię skorzystaj z możliwości wszczepienia portu w Magodencie. Port donaczyniowy jest to całkowicie wszczepialny system umożliwiający długotrwały i łatwy dostęp do żyły centralnej. Port może być stosowany do podawania leków i innych preparatów w postaci pojedynczych wstrzyknięć, krótko lub długotrwałych wlewów oraz do pobierania krwi. Posiadanie portu nie powoduje istotnych ograniczeń w codziennym życiu.
Zobacz więcej
13.02.2018

Fundacja Onkocafe i Magodent zaprasza na warsztaty psychoonkologiczne dla pacjentów i ich bliskich

Magodent i Fundacja Onkocafe zapraszają do udziału w warsztatach, które cyklicznie odbywają się na terenie szpitala Magodent przy ul. Szamockiej 6.
Zobacz więcej
08.02.2018

Aktualne badania kliniczne w Magodencie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem badań klinicznych do zapoznania się z aktualnym wykazem prowadzonych przez nasz szpital badań.
Zobacz więcej
13.09.2017

Wyjątkowy kurs! Relacja

W dniach 5-6 września 2017 r. w Centrum Szkoleniowym CEMED przy ul. Broniewskiego 89 w Warszawie odbył się kurs „Warsztaty Endoterapii Nowotworów Przewodu Pokarmowego – Endoskopowa Dyssekcja Podśluzówkowa”.
Zobacz więcej
30.06.2017

Uwaga! Zmiana miejsca udzielania świadczeń

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 lipca 2017 r. zmienia się miejsce udzielania świadczeń z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Brzeskiej 12 na trzy nowe lokalizacje.
Zobacz więcej