luxmed-magodent

Aktualności

30.01.2019

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Biała Sobota w Szpitalu Magodent
Zobacz więcej
16.01.2019

Podpisano porozumienie pomiędzy Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie a a Magodent Sp. z o.o.

W dniu 30 czerwca 2018 roku w Warszawie, pomiędzy: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie a Magodent Sp. z o .o, zostało podpisane porozumienie mające na celu rozszerzenie i sformalizowanie dotychczas istniejącej współpracy.
Zobacz więcej
19.12.2018

XVI Andrzejki Gastroenterologiczne w Warszawie

W dniu 24.11. 2018 roku w Warszawie, w Hotelu Hilton, przy ul. Grzybowskiej 63, odbyły się XVI Andrzejki Gastroenterologiczne zorganizowane przez: Klinikę Gastroenterologii, Hepatologii i Onkologii Klinicznej CMKP.
Zobacz więcej
26.10.2018

Wyprzedź raka wykonaj badanie

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 20.10.2018 uczestniczyliśmy w spotkaniu pro-zdrowotnym organizowanym w Warszawie w Galerii Handlowej Renova. Wraz z innymi firmami będącymi propagatorami zdrowia i profilaktyki pro-zdrowotnej aktywnie dzieliliśmy się wiedzą i naszymi doświadczeniami na tym polu.
Zobacz więcej
30.07.2018

23 lipca 2018 r. w Szpitalu Magodent przy ul. Św. Wincentego 103 w Warszawie wykonano pierwszy zabieg termoablacji guzów wątroby pod kontrolą tomografii komputerowej i USG.

Termoablacja jest nowoczesną metodą niszczenia patologicznych tkanek i polega na wprowadzeniu igłowej elektrody do guza, a następnie zniszczeniu jego masy za pomocą wysokiej temperatury. Zabieg wykonano przezskórnie co pozwoliło na uniknięcie otwartej operacji.
Zobacz więcej
06.07.2018

Bezpłatne – finansowane przez Ministerstwo Zdrowia badania kolonoskopowe jelita grubego w dwóch szpitalach MAGODENT. Zapraszamy!

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Każdego roku rozpoznaje się ponad 14 000 nowych przypadków. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów. Taka przemiana trwa najczęściej kilkanaście lat. Dlatego też, poddając się badaniu odpowiednio wcześnie i usuwając polipy można zapobiec rozwojowi raka. Wcześnie wykryty rak jest również bardzo często wyleczalny.
Zobacz więcej
25.06.2018

Model skoordynowanej kompleksowej opieki onkologicznej otrzymał wyróżnienie i godło TERAZ POLSKA!!

Grupa LUX MED znalazła się w gronie zwycięzców 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. LUX MED został wyróżniony za model skoordynowanej, kompleksowej opieki onkologicznej. Konkurs „Teraz Polska” wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło blisko 100 zgłoszeń. Uroczysta Gala odbyła się 18 czerwca w Teatrze Wielkim.
Zobacz więcej
19.06.2018

JERZY STUHR opowiada o swoich doświadczeniach w chorobie nowotworowej a Prezes Anna Rulkiewicz o skoordynowanej opiece medycznej dostępnej w szpitalach onkologicznych Grupy LUX MED

Polscy pacjenci onkologiczni mają mniejsze szanse na wyzdrowienie niż chorzy w innych krajach europejskich. Brakuje nowoczesnych metod leczenia i wsparcia psychologów.
Zobacz więcej
12.06.2018

Wodorowy test oddechowy na przerost bakteryjny (SIBO) oraz wodorowy test oddechowy na nietolerancję cukrów (np. fruktozy, laktozy ,sacharozy i innych) można wykonać w naszej placówce Magodent w Łodzi.

Wodorowy test oddechowy na przerost bakteryjny (SIBO) oraz wodorowy test oddechowy na nietolerancję cukrów (np. fruktozy, laktozy ,sacharozy i innych) można wykonać w naszej placówce Magodent w Łodzi.
Zobacz więcej